سخن روز /
خرید حمایتی دانه روغنی زیتون در گلستان کلید خورد.
1401/08/15
خرید حمایتی دانه روغنی زیتون در گلستان کلید خورد.

مدیر تعاون روستایی گلستان گفت:
 به‌منظور جلوگیری از ضرر و زیان کشاورزان زیتون کار گلستانی، طرح خرید حمایتی این محصول در سطح شبکه تعاون روستایی این استان آغاز شد.

حجت اله صالح المومنین در جلسه شورای اداری که با حضور دکتر برزعلی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان بهمراه مهندس لطفی زاده مدیر باغبانی آن سازمان برگزار شد، اظهار کرد: با آغاز فصل برداشت زیتون در گلستان، امسال نیز همانند سال گذشته کشاورزان با مشکل فروش محصول مواجه شدند، که با ورود مدیریت تعاون روستایی و همچنین سازمان جهاد کشاورزی استان به این مسئله و با پیگیری‌های صورت گرفته، مقرر شد که برای جلوگیری از ضرر و زیان کشاورزان و حمایت از آنان خرید حمایتی این محصول در دستور کار قرار گیرد.

صالح المومنین در ادامه افزود: با دستور استاندار و رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان موضوع خرید زیتون در دستور کار قرار گرفت که بعد از پیگیری‌های متعدد و موافقت سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران خرید محصول زیتون در استان کلید خورد.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: در نشستی که بعدازظهر روز گذشته با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بهمراه روسای ادارات تعاون روستایی شهرستان، مدیران عامل اتحادیه های استانی و شهرستان داشتیم، در نهایت مقرر شد شهرستان‌های مینودشت، گالیکش و گنبدکاووس خرید زیتون را از کشاورزان شروع کنند.
تعداد مشاهده خبر17 بار
تصاویر مرتبط


  RatingTitle
  :0 :0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت